Tento produkt si od uvedení do prodeje 18.06.2016 koupilo již 63 zákazníků. Tento produkt si právě nyní spolu s Vámi prohlíží dalších 5 zákazníků.

LED pásek 11W, 60 LED, Studená bílá, zalitý

Úsporný, voděodolný LED pásek značky GWL/Power ve studené barvě světla o délce 1 metru. Nejrozšířenější využití je především v domácnostech, obchodech, výstavách atd.

Více informací

192561

3 balení skladem

97,00 Kč s DPH

Cena za balení

Výprodej!

-40%

161,67 Kč s DPH

* Toto je výprodej skladových zásob. Po doprodání již nebude produkt v naší nabídce.

Zobrazit parametry

Parametry

Vstupní napětí 12V DC
Příkon 12W / metr
Úhel svícení více než 120°
Životnost 30 000 hodin
Krytí IP 50 zalitý
Provozní teplota -15°C až 60°C
Vyzařovaná barva Studená bílá
Světelný tok / metr 990 lm/m
Teplota barvy 6500-7000K
Hustota LED 60ks / 1metr
LED čip SMD 2835 Super Brightness
Výška pásku 2,6 mm
Šířka pásku 10 mm
Návin na kotouči 1 metr
Dělitelnost 5 cm
Maximální délka zapojení 5 metrů

Více informací

 • LED pásky značky GWL/Power jsou jedny z nejkvalitnějších na českém trhu. Díky speciální technologii firmy GWL/Power má pásek velmi příjemné světlo bez vysokofrekvenčního blikání a bez ultrafialové a infračervené složky světla. Právě tato technologie firmy GWL/Power dodá vašemu interiéru skvělou útulnou a zároveň čistou atmosféru.
 • LED pásek LED-STR-60WP-1m-11-C obsahuje SMD diody typu 5050, což je jedna znejúspornějších technologií, která je dnes na trhu.
 • Kam se hodí LED pásky? V domácnosti je určitě ideálním místem kuchyňská linka, respektive spodní strana skříněk nad pracovní deskou. Osvětlíte tak rovnoměrně celou pracovní desku kuchyně.
 • Druhým nejčastějším místem použití jsou vysoké skříně a nábytkové stěny. Umístěním LED pásku na vršek takové skříně vykouzlíte ve vašem interiéru pohodové ambientní osvětlení. 
 • Další nápady? Za televizi, pro zmírnění kontrastu obrazovky v tmavé místnosti, do šatní skříně, abyste rychle našli potřebné oblečení, podél schodiště, abyste potmě neupadli a mnoho dalších.
 • V prodejně či obchodních prostorech LED pásky použijete k osvětlení vitrín, výloh, nástěnných log a nápisů, k vytvoření světelných nápisů, pro osvětlení dílen, pracovních stolů a mnoho dalších míst.
 • Na nesvítící straně pásku je vysokopevnostní samolepící fólie 3M, která zaručuje perfektní přilnutí k běžným interiérovým povrchům.


Abyste byli s LED páskem maximálně spokojeni, doporučujeme vám dodržovat tato základní pravidla:

  • Svítící strana pásku by neměla být přímo viditelná, aby neoslňovala.
  • LED pásek lepte na hladkou plochu, kterou jste předtím pečlivě odmastili lihem. Není vhodné lepit pásek přímo na vápeno-cementovou zeď, hrubé dřevo, kámen atd.
  • LED pásek GWL/Power se vždy napájí stejnosměrným napětím 12V. Aby zdroj nepracoval na hranici svého maximálního výkonu, doporučujeme vždy použít zdroj s dvojnásobným maximálním výkonem, než je příkon LED pásku.  • LED pásek GWL dodáváme navinutý na plastové cívce a je přímo zakončený dvojící vodičů, barevně odlišených pro plus a mínus. Ty lze napojit na vodiče napájecího zdroje pomocí klasické elektroinstalační "čokolády" nebo pájkou.  • Pokud se rozhodnete LED pásek zkrátit, uděláte to jednoduše běžnými nůžkami na vyznačených místech (po cca 5 cm délky). Oddělenou část pásku můžete samozřejmě využít dále, stačí pouze připojit napájecí zdroj, opět pomocí pájky nebo speciálního konektoru, viz související produkty.  • LED pásky GWL na sebe můžete téměř neomezeně napojovat a to až do celkového příkonu 60W na jednu větev. Vyššího světelného výkonu dosáhnete zdvojením pásku nebo použitím samostatných napájecích vodičů dostatečného průřezu  • Díky tomu, že LED pásky GWL pracují s bezpečným nízkým napětím 12V, může pásky zapojovat kdokoliv s elementární znalostí principů elektrotechniky. Navíc, pokud použijete kvalitní napájecí zdroje s ochranou proti zkratu a přetížení, nemusíte se bát zničení LED pásku či přehřátí zdroje (viz související produkty)

Obsah balení:

 • 1m LED pásku, barva studená bílá

2 další produkty ve stejné kategorii: